Blogs » Arts & Handmade Crafts » Francuska postavlja rekord Europskog kupa

Francuska postavlja rekord Europskog kupa

• U kvalifikacijama za Europski kup, francuski tim se suočio s Gibraltarom. U ovoj utakmici Mbappe, koji je nosio dres Francuska, završio je hat trick, Giroud je kao zamjena postigao dvostruki gol, a strijelci su bili Emery, Thuram, Rabiot, Klos i ostali.

Iako je Santos u prvom poluvremenu zabio autogol i napustio teren s crvenom zastavom, francuski tim nije se obeshrabrio. Dapače, pojačali su napad, a golove su u dresovima zabili Thuram, Emery, Mbappe, Klose, Koeman i Fofana u nogometni dresovi koji su pomogli momčadi da izgradi veliko vodstvo. U drugom poluvremenu golovima Rabiota i Dembelea rezultat je dodatno uvećan, Koeman i Giroud su čak dvaput pogodili, a Mbappe je upisao i hat trick. Francuzi su na kraju utakmice svladali ekipu Gibraltara rezultatom 14-0. Ova utakmica nije samo pobjeda francuskog tima, već i podizanje samopouzdanja i jačanje kohezije. U budućim utakmicama, vjerujem da će francuski tim nastaviti održavati ovaj sportski duh pobjeđivanja i stvaranja briljantnijih rezultata.