Blogs » Arts & Handmade Crafts » AC Milan završava osvetu nakon katastrofalnog poraza

AC Milan završava osvetu nakon katastrofalnog poraza

• U četvrtom kolu grupne faze Lige prvaka Paris Saint-Germain doživio je prvi poraz na San Siru, a francuski reprezentativac Olivier Giroud u AC Milan dresovi je postigao odlučujući pogodak za AC Milan i uspješno se revanširao za poraz od 0:0 u prethodno kolo 3 fijasko.

U 9. minuti Vitinha je izveo udarac iz kuta, Marquinhos je ubacio, a Milan Skriniar glavom ubacio loptu i šokirao 75.000 gledatelja. Tri minute nakon pogotka Pariza, talijanski Milan brzo je krenuo u kontranapad za izjednačenje. Činilo se da su obje strane željne postizanja drugog gola, au drugom poluvremenu AC Milan je prelomio situaciju. Giroud je u 50. minuti na asistenciju Hernandeza u nogometni dresovi probio vrata Donnarumme i povisio na 2-1! Sada naprijed, AC Milan je bio zadovoljan obranom svoje prednosti, markiranjem u pokušaju da izolira Mbappea i markiranjem dva ili čak tri igrača na najopasnijim pozicijama PSG-a. Do kraja utakmice AC Milan je svladao Paris Saint-Germain rezultatom 2-1. Bio je to drugi poraz PSG-a u četiri utakmice, s tim da su drugi u skupini, ali jedan bod ispred AC Milana i dva ispred Newcastlea, koji sljedeći dan ugošćuje Newcastle. Dortmund trenutno vodi skupinu F.