Blogs » Arts & Handmade Crafts » Freiburg 1-2 je izgubio od Leverkusena

Freiburg 1-2 je izgubio od Leverkusena

• Nastavlja se 9. kolo Bundeslige, Bayer Leverkusen ugošćuje Freiburg. Kao najveći crni konj u novoj sezoni, navijači u Bayer 04 Leverkusen dres puni su očekivanja od Leverkusena!

Na početku utakmice Freiburg je postavio formaciju 3-4-2-1 za borbu. Leverkusen je kontrolirao loptu i krenuo u žestoku ofenzivu. Bonifaceov udarac je blokiran. Bio je u prednosti, ali je htio slomiti protivnika. Tijesan obrana nije laka, te moraju biti strpljiviji u organizaciji napada. U 36. minuti Frimpong je dodao loptu i pronašao Wirtza u šesnaestercu, koji se okrenuo od obrane i iz malog kuta ubacio u mrežu za gol i Leverkusen je poveo 1:0. U 60. minuti Hoffman je direktno iz daljine odabrao udarac s vrha, lopta je pogodila vratnicu i odbila se do vratara Atubolua u mrežu za povećanje rezultata. U 70. minuti Griffo je prošao set loptu i asistirao Gouldu da visoko skoči i zabije glavom, Freiburg je iskoristio priliku i na kraju vratio gol, a neizvjesnost pobjede opet se vratila. Nijedna momčad u nastavku nije ostvarila uspjeh, Leverkusen je na kraju utakmice svladao Freiburg 2-1, ostvario osam uzastopnih pobjeda u svim natjecanjima i ostao neporažen u 13 utakmica ove sezone uz 12 pobjeda i 1 remi. U prvih 9 kola Bundeslige Leverkusen je na vrhu ljestvice sa 8 pobjeda, 1 remijem i 25 bodova, 2 boda ispred Bayerna. Glavni trener Alonso vodio je Leverkusen u nastavku penjanja na prvo mjesto. Kakve rezultate mogu postići u kraj? S nestrpljenjem iščekivani od strane navijača u nogometni dresovi.