Blogs » Arts & Handmade Crafts » Barcelona je na prvom mjestu

Barcelona je na prvom mjestu

• U središtu je bilo šesto kolo La Lige sezone 2023-2024.U nepovoljnoj situaciji zaostatka od dva pogotka Lewandowski je s dva pogotka izjednačio rezultat, a Cancelo je upisao odlučujuću pobjedu.Teško je bilo pobijediti na doma Pobijedili Celtu Vigo s 3 boda.

U 19. minuti prvog poluvremena Celta Vigo povela je golom, Larsson je iskoristio pogrešku Barcelonine obrane, ubacio loptu u lijevu stranu šesnaesterca i uspio niskim udarcem u daljinu. kutak. U drugom poluvremenu, u 76. minuti, gosti postižu još jedan pogodak za povećanje vodstva, Duweikas je primio direktan pas od Aspasa i sa centra šesnaesterca gurnuo loptu u donji lijevi kut gola, prepisao loptu. rezultatom 2:0 za Celtu. U zaostatku od 2 pogotka Barcelona je krenula u očajnu kontru, au 81. minuti Lewandowski u FC Barcelona dres primio je Felixovo dodavanje iznad glave i pogodio mrežu. U 85. minuti poljski napadač primio je centaršut Cancela s desne strane i s centra gađao nisko u lijevi donji kut gola i izjednačio rezultat za domaće. U 89. minuti Garvey je ubacio iskosa ispred gola, a Cancelo u nogometni dresovi ubacio je s ruba šesnaesterca i pomogao momčadi da završi preokret i postavi rezultat 3:2. Ova pobjeda također je učinila Barcelonu vodećom La Ligom s ukupno 16 bodova uz 5 pobjeda i 1 remi.