Blogs » Arts & Handmade Crafts » Tijesno pobijedio Villarreal za 1 gol

Tijesno pobijedio Villarreal za 1 gol

• Vrhunskim dvobojem završilo je treće kolo La Lige, Barcelona je od vodstva 2-0 došla do zaostatka 2-3, potom je u 3 minute ganjala 2 boda, da bi na kraju u gostima preokrenula Villarreal 4-3.

U 5. minuti utakmice domaći napadač Gerard Moreno zabio je sam, ali je proglašen nevažećim zbog zaleđa. U 12. minuti Barcelonin tinejdžer Yamal ubacio je s desne strane, Garvey u nogometni dresovi potom je kimnuo i zabio za 1:0. U 15. minuti prodor Lewandowskog s ruba šesnaesterca je blokiran, domaći lijevi bek Pedraza asistirao je autogolom i izbio loptu u sredinu šesnaesterca, De Jong se ugurao i probio mrežu, 2:0. U 40. minuti Pedraza je ubacio s lijeve strane, a Soros udarcem s leđa pospremio prazan gol i Villarreal je potjerao do izjednačenja 2:2. U 50. minuti Pedraza je krenuo u kontru i postigao pogodak, a Baena je s lijeve strane šesnaesterca desnom nogom direktno gurnuo u mrežu, 3:2! U 55. minuti Yamal je snažno pucao u šesnaesterac i pogodio stativu. Barcelona je tada još jednom odigrala dva uzastopna grada unutar 3 minute. U 68. minuti Ferran Torres pogodio je u gužvi u šesnaestercu za 3:3. U 71. minuti Yamal je ubacio s desne strane i izbacio nisko pored stative, Lewandowski u Klubovi dresovi lako je zabio prazan gol, a Barcelona je stigla do preokreta 4:3.