Blogs » Arts & Handmade Crafts » Sjajno dodavanje Gundogana donijelo je prvi gol

Sjajno dodavanje Gundogana donijelo je prvi gol

• Počelo je drugo kolo La Lige. Barcelona se kod kuće suočila s Cadizom. Od remija 0-0 u prvom kolu do tijesne pobjede 2-0 u ovom kolu, Barcelona se postupno vratila u normalu. Trener Harvey je nakon utakmice rekao: Ovo Teška je utakmica, trebali smo postići gol ranije. Gundogan je napravio prvi gol fantastičnim dodavanjem, zato smo ga i doveli, nismo prošli sezonu s zadnjim dodavanjem.

U 10. minuti utakmice Barcelona je izvela udarac iz kuta iz prednjeg igrališta, u kaosu u šesnaestercu Conte se okrenuo i iz voleja spasio, au 23. minuti De Jong je izveo udarac s lijeve strane. prednjeg igrališta do gola. Lopta je bačena. Na kraju poluvremena Barcelona i Cadiz su remizirali 0-0. Barcelona, koja nije imala rezultata većim dijelom napada, konačno je napravila iskorak u posljednjih 10 minuta. Pedri je u 82. minuti krenuo horizontalno s desne strane u centar i ubacio Gundogana, Gundogan u nogometni dresovi brzo je otišao ravno u šesnaesterac, a onda se Pedri, koji se zaletio u dubinu, nadovezao lopatom i zabio. postao 1-0! U 90. minuti Pedri je iskosa ubacio loptu na lijevu stranu šesnaesterca, Lewandowski je centrirao Fatija, koji je bio u praznom golu pred vratima. U 90. + 4. minuti Ter Stegen je snažno šutirao iz zaleđa, Lewandowski u Klubovi dresovi odmah je kimnuo glavom i dodao loptu naprijed. Rezultat je zaključan na 2:0!