Blogs » Arts & Handmade Crafts » Kaneu opet nedostaje naslov

Kaneu opet nedostaje naslov

• U njemačkom Superkupu Kane, koji je debitirao u ime Bayerna, ponovno je izostao u prvenstvu. Kane, koji je ušao s klupe, imao je vrlo malo dodira. Prije utakmice mnogi navijači domaće momčadi obukli su Kaneov Klubovi dresovi s brojem 9 i došli na stadion kako bi vidjeli kako se ponaša engleska zvijezda.

U ovoj utakmici momčad Bayerna je u prvom poluvremenu imala dosta dobrih prilika, ali su sve promašile, a čini se da sreća nije na strani domaćih. S druge strane, momčad Leipziga je u samo dvije prilike postigla dva pogotka, drugo poluvrijeme zaigrala je lakše i na kraju slavila 3:0. Kane do sada nije osvojio naslov prvaka niti u jednoj službenoj utakmici. Svi navijači u nogometni dresovi prije utakmice vjeruju da Kane može razbiti prokletstvo neokrunjene krune. Šteta je što Kane nije uspio sebi dodati trofej u svom prvom nastupu. Nakon utakmice trener Bayerna Tuchel javno se ispričao Kaneu, kritizirajući Bayernovu igru, poput momčadi koja nije trenirala četiri tjedna. Bila je to jako bolna noć, žao nam je zbog Kanea, nismo mu stvorili dovoljno. Ova utakmica, ovo što smo prikazali, nema veze s načinom na koji treniramo, formatom i atmosferom. Ova situacija je zabrinjavajuća, stvarno zabrinjavajuća.