Blogs » Arts & Handmade Crafts » Tottenham 2:0 Nottingham Forest

Tottenham 2:0 Nottingham Forest

• Kulusevskiho přihrávka a střela pomohly Tottenhamu Hotspur porazit Nottingham Forest 2:0 v Premier League a získat druhé vítězství v řadě. Po tomto vítězství Tottenham nastřádal 33 bodů a obsadil páté místo v tabulce, za Manchester City se stejnými body kvůli gólové nevýhodě.

Ve 47. minutě se Kullu dostal k míči zprava, předstíral a stáhl ho zpět, poté přešel na levou nohu, aby centroval. Richarlison v Fotbalové dresy na něj navázal uprostřed a vyskočil vysoko, aby hlavičkou dal Tottenhamu. vedení 1:0. V 58. minutě si Neco Williams přihrál zprava a Ilanga na něj navázal a obklíčil branku, ale zásah VAR ukázal, že tři hráči z obklíčení byli v okamžiku přihrávky v ofsajdovém postavení a branka byla neplatná. . V 65. minutě se prosadil Son Heung-min a způsobil ukvapenou chybu brankáře soupeře Kulusevski v dres Tottenham Hotspur dostal míč do pokutového území a z malého úhlu volejem do sítě Tottenham vedl 2- 0. V 70. minutě Bissouma při strkanici nakopl Yatesovi lýtko. Rozhodčí okamžitě ukázal žlutou kartu, po zásahu VAR rozhodčí osobně sledoval dohrávku a nakonec žlutou kartu zrušil a udělil červenou kartu. V 85. minutě skvěle zasáhl Vicario a nohama na brankové čáře zablokoval nevyhnutelnou branku soupeře. Na konci zápasu porazil Tottenham na hřišti Nottingham Forest 2:0.