Blogs » Arts & Handmade Crafts » Řím postoupil do finále Evropské ligy 1:0

Řím postoupil do finále Evropské ligy 1:0

• Ve druhém kole semifinále Evropské ligy se Roma ujala vedení 1:0 v prvním kole a pokračovala v souboji s Leverkusenem ve druhém kole.

Mourinho se v Římě zaměřil na defenzivní strategii celého zápasu. Leverkusen se hned v úvodu pustil do urputného útoku, ve 12. minutě Diaby v Fotbalové dresy trefil střelou břevno a míč vyletěl z rámu. Žádný z útoků v prvním poločase nedal gól a ve druhém se opět bojovalo, Leverkusen se až do hvizdu zápasu nepodařilo prolomit branku Říma. Naopak Roma měl ve hře pouze 1 střelu, která se objevila v první minutě utkání, Leverkusen měl 23 střel a 6 střel na bránu.

Na konci zápasu Řím porazil Leverkusen 1:0. Mourinho se konečně uvolnil a vášnivě slavil postup týmu do finále. Roma se utká se Sevillou, jakou taktiku nám Mourinho předvede? Těším se, že hráči v dres AS Řím budou hrát ve finále ještě napínavější!