Blogs » Arts & Handmade Crafts » Roma se plasirala u finale Europske lige rezultatom 1:0

Roma se plasirala u finale Europske lige rezultatom 1:0

• U drugom kolu polufinala Europske lige Roma je u prvom kolu povela 1-0 i nastavila natjecanje protiv Leverkusena u drugom kolu.

Mourinho se u Rimu fokusirao na obrambenu strategiju cijele utakmice. Leverkusen je na početku krenuo u žestok napad, u 12. minuti Diaby u nogometni dresovi je udarcem pogodio gredu, a lopta je izletjela iz okvira. Niti jedan prekršaj u prvom poluvremenu nije dao gol, au nastavku su se ponovno borili, a do zvižduka utakmice Leverkusen nije uspio probiti Romin gol. S druge strane, Roma je imala samo 1 udarac na utakmici, koji se otvorio u prvoj minuti utakmice, Leverkusen je imao 23 udarca i 6 udaraca prema golu.

Na kraju utakmice Roma je pobijedila Leverkusen rezultatom 1-0. Mourinho se napokon opustio i strastveno proslavio prolazak momčadi u finale. Roma će se suprotstaviti Sevilli, kakvu će nam taktiku pokazati Mourinho? Veselim se što će igrači u Roma dres igrati još uzbudljivije u finalu!