Blogs » Arts & Handmade Crafts » Leverkusen 23 strzały niecelne

Leverkusen 23 strzały niecelne

• W drugiej rundzie półfinału Ligi Europy Roma objęła prowadzenie 1:0 w pierwszej rundzie i kontynuowała rywalizację z Leverkusen w drugiej rundzie.

W Rzymie Mourinho skupił się na defensywnej strategii całego meczu. Leverkusen na początku zaciekłym atakiem, w 12. minucie ubrany w stroje piłkarskie Diaby uderzył strzałem w poprzeczkę i piłka wyleciała poza kadr. Żaden z napastników w pierwszej połowie nie zdobył gola, aw drugiej znów walczyli.Do gwizdka Leverkusen nie udało się przebić bramki Romy. Z kolei Roma oddała w całym meczu tylko 1 strzał, który pojawił się w pierwszej minucie spotkania, Leverkusen oddał 23 strzały i 6 celnych.

W końcówce meczu Roma pokonała Leverkusen 1:0. Mourinho w końcu odprężył się i z pasją świętował awans drużyny do finału. Roma zmierzy się z Sevillą, jaką taktykę pokaże nam Mourinho? Nie mogę się doczekać, aż zawodnicy w AS Roma stroje zagrają jeszcze bardziej ekscytująco w finale!