Blogs » Arts & Handmade Crafts » W półfinale Inter prowadzi dwupunktową przewagą

W półfinale Inter prowadzi dwupunktową przewagą

• Rozpoczęła się pierwsza runda półfinałów Ligi Mistrzów.AC Milan zmierzył się u siebie z Interem Mediolan. Nieobecność Leo, podstawowego napastnika AC Milan w tej kampanii, również sprawiła, że grający na wyjeździe Inter Mediolan był bardziej obiecującą drużyną przed meczem.

Rzeczywiście, po rozpoczęciu meczu Milanowi brakowało podstawowego napastnika i zaniedbano obronę w środku, a Inter Mediolan grał bardziej dominująco. Calhanoglu trafił z rzutu rożnego w 8 minut, a następnie Dzeko w stroje piłkarskie skutecznie zdobył pierwszy punkt meczu. W 11 minut Mkhitaryan po raz drugi przebił bramkę AC Milan i ostatecznie pomógł Interowi pokonać rywali w tym samym mieście 2: 0. To także pierwszy raz, kiedy Nerazzurri wygrali derby Mediolanu w Lidze Mistrzów. Calhanoglu  stał się jednym z największych bohaterów Interu Mediolan w tej bitwie!

Zwycięstwem 2:0 nad AC Milan w pierwszej rundzie wyjazdowej, Inter Mediolan wziął już losy Ligi Mistrzów w swoje ręce, a AC Milan przywiezie też ostrego Leo w drugiej rundzie. Zawodnicy w Inter Mediolan stroje muszą być gotowi do walki z przeciwnikami do ostatniej chwili, tylko w ten sposób mogą spełnić swoje życzenie i awansować do finału Ligi Mistrzów!