Blogs » Arts & Handmade Crafts » Zespół Chelsea w kiepskiej formie

Zespół Chelsea w kiepskiej formie

• Rozpoczęła się 34. kolejka Premier League, w której Arsenal grał u siebie z Chelsea. W ostatniej rundzie Arsenal przegrał z Manchesterem City. Chelsea również miała passę porażek, a Lampard nadal słabo radził sobie po objęciu urzędu. Ten mecz rozstrzygnie, która drużyna zakończy złą passę kolejnych porażek!

W 18. minucie meczu Xhaka w stroje piłkarskie bez koszulki przekroczył pole karne, a Odegaard uderzył w sam środek poprzeczki i odbił się od bramki, pomagając Arsenalowi prowadzić 1:0. W 31. minucie Xhaka przekroczył pole karne, Odegaard z łatwością pchnął i strzelił gola, zdobywając dwa gole z rzędu, co pomogło Arsenalowi podwyższyć wynik 2-0. W 34. minucie Ben White podał w pole karne, strzał Xhaki został zablokowany, Jesus skorzystał z okazji, by wystąpić do przodu i strzelił gola, Arsenal 3:0 Chelsea. W 64. minucie Kovacic posłał długie podanie, a Madueke pchnął i strzelił gola, pomagając Chelsea zdobyć punkt. Koniec gwizdka meczu, Arsenal pokonał Chelsea 3:1!

To zwycięstwo przywróciło Arsenal na szczyt listy, a także ustanowiło serię rekordów. Jak dotąd w tym sezonie w drużynie Arsenalu jest wielu graczy, którzy strzelili ponad 10 bramek w lidze. Są to: Saka, Martinelli, Odegaard i Jesus w koszulka retro Arsenal.