Blogs » Arts & Handmade Crafts » Lukaku bije rekord po rzucie karnym

Lukaku bije rekord po rzucie karnym

• Inter Mediolan udał się na mecz wyjazdowy, aby rzucić wyzwanie liderowi portugalskiej Superligi, Benfice. Ten ostatni jest największym czarnym koniem w Lidze Mistrzów UEFA w tym sezonie. W fazie grupowej pokonał Paryż i awansował na pierwsze miejsce. są także jedynymi drużynami spoza pięciu głównych lig w ćwierćfinale.To ogromne wyzwanie!

Kiedy mecz się rozpoczął, Benfica, która dwukrotnie wygrała Ligę Mistrzów UEFA, przy aplauzie kibiców gospodarzy rozpoczęła zaciekły atak, a raz pokonała Inter Mediolan w ofensywie. Atak Benfiki został jednak dzielnie zablokowany przez Onanę w koszulce Interu Mediolan. W pierwszej połowie oba zespoły zremisowały 0:0. Na początku drugiej połowy Inter Mediolan wzmocnił atak i przełamał impas w 52. punkcie. Bastoni dostał piłkę lewą stroną przedniego boiska i posłał wysokiej jakości dośrodkowanie. Barrera, który jest uważany za najlepszy przyszły kapitan kibiców Interu Mediolan, strzelił głową w polu karnym, pomagając Nerazzurri w prowadzeniu 1: 0. Benfica następnie agresywnie zaatakowała i prawie wyrównała, ale niestety wszystkie zostały zablokowane przez bramkarza Interu.Trzeba powiedzieć, że Onana z Interu jest tak naprawdę patronem Interu, blokując strzały Benfiki wiele razy. Z 79 punktami Benfica popełniła faul w obronie, a Inter Mediolan dostał rzut karny. Lukaku, który miał na sobie koszulkę, wykonał rzut karny i uderzył bezpośrednio w prawy róg.Bramkarz Benfiki, choć dobrze ocenił kierunek, nie był w stanie zapobiec wpadnięciu piłki do bramki.Inter Mediolan powiększył przewagę do 2 bramek na wyjeździe Inter Mediolan pokonał w końcówce meczu Benfikę 2:0.

Rzut karny Kukaku to pierwszy raz, kiedy Inter Mediolan strzelił gola z rzutu karnego na wyjeździe w historii Ligi Mistrzów! Po wygranej pierwszej rundzie meczu wyjazdowego Inter Mediolan przejął już inicjatywę do awansu.Czy Inter Mediolan zastosuje defensywną taktykę? A może ofensywne podejście? Z niecierpliwością czekamy na kolejny konkurs!