Blogs » Arts & Handmade Crafts » Dokáže Lazio porazit Juventus?

Dokáže Lazio porazit Juventus?

• Ve čtvrtfinále Italského poháru se Juventus střetl s Frosinone. Milik v Fotbalové dresy byl zvolen nejlepším hráčem utkání a vstřelil 3 branky! Juventus nakonec porazil Frosinone 4:0 a postoupil do semifinále Italského poháru a v semifinále narazí na Lazio.

Ve 48. minutě dokončil McKennie střelu, kterou vyrazil brankář Frosinone Chero Folini. Ve 49. minutě Locatelli úspěšně ukradl míč na vrcholu oblouku, Locatelli přihrál Milikovi, Milik v pokutovém území protlačil prázdnou branku a vstřelil hattrick Juventus pokračoval v rozšiřování skóre, 3:0! V 61. minutě si McKennie znovu připsal asistenci a Kenan Yildiz v dres Juventus se trefil, Juventus 4:0 Frosinone. V celém utkání Juventus porazil Frosinone 4:0 a Juventus postoupil do semifinále Italského poháru. Trenér Juventusu Allegri zahájil 400. zápas své trenérské kariéry a dovedl tým do semifinále Italského poháru.S koncem tohoto utkání bylo vyhlášeno i semifinále Italského poháru, konkrétně Fiorentina vs. a Juventus vs. Lazio.