Blogs » Arts & Handmade Crafts » Chelsea byla v této sezóně chudá

Chelsea byla v této sezóně chudá

1. května ve 3 hodiny ráno porazil Manchester United ve 32. kole Premier League doma Chelsea 4:1 a zajistil si tak kvalifikaci do Ligy mistrů v příští sezóně.

V 6. minutě rozehrál Eriksson trestný kop a Casemiro v Fotbalové dresy hlavou skóroval, Manchester United 1:0. V 73. minutě odkopl Fofana v pokutovém území B Fee a rozhodčí nařídil pokutový kop. Rashford pomohl Manchesteru United rozšířit výhodu 3:0. V 78. minutě vstřelil Rashford dva góly v řadě, Manchester United 4:0. V 89. minutě Felix stáhl branku dlouhou střelou zpoza pokutového území, Manchester United porazil Chelsea 4:1 a zajistil si místo.

Na konci zápasu Manchester United doma porazil Chelsea 4:1, obsadil třetí místo se 72 body ve 37 kolech, v této sezóně se s předstihem umístil v top 4 Premier League a v příští sezóně se pevně uzavřel do Ligy mistrů. Po zápase byl Rashford v dres Manchester United zvolen nejlepším hráčem utkání.